1. MAJ “Skupaj delamo, skupaj praznujemo”

Na Rožniku v Ljubljani vsako leto tradicionalno poteka osrednja in največja prireditev v čast najpomembnejšemu delavskemu prazniku, 1. maju, PRAZNIKU DELA.

Letošnjo prireditev bomo prvič skupaj organizirali Konfederacija sindikatov Slovenije – PERGAM, Zveza svobodnih sindikatov Slovenije, Konfederacija novih slovenskih sindikatov Neodvisnost in Konfederacija sindikatov javnega sektorja Slovenije.

Prireditev se bo predvidoma odvijala pod geslom “Skupaj delamo, skupaj praznujemo” in se bo pričela na večer pred prvim majem, torej 30. 4. 2016.

Prosimo vas, da o letošnjem prvomajskem praznovanju v skupni organizaciji štirih sindikalnih central obvestite svoje člane in jih spodbudite k udeležbi v čim večjem številu. Naša želja je, da s skupnimi močmi pokažemo, da največji delavski praznik ima pomen, vsebino in da delo predstavlja vrednoto, ki jo s ponosom negujemo in se ji trudimo dati čim večji pomen.

Priponka: PLAKAT 1. maj 2016 _ Program

Najlepše se zahvaljujemo Tiskarni SET d.o.o., da je s sponzorstvom omogočila tisk plakatov za prvomajsko prireditev.