VOŠČILO 2021

Spoštovane članice in člani KSS PERGAM,

bližata se božič in novo leto in verjetno si večina že dolgo ni tako želela konca kakšnega leta, kot je bilo leto 2020. A novo leto je tudi priložnost za nove začetke in naj nas prazniki navdajo z optimizmom, da se v novem letu stvari vendarle obrnejo na bolje. Na nekatere nimamo vpliva, na številne pa lahko vplivamo tudi sami. Eden od bolj učinkovitih načinov za to je zagotovo tudi sindikalno udejstvovanje, preko katerega smo tudi v tem težkem letu, ki se končuje, premaknili številne ovire in izboljšali položaj naših članov, tako na ravni podjetij in zavodov, kot tudi na ravni dejavnosti in na ravni države, ki so ga letos močno krojili interventni ukrepi. Kljub številnim težavam na polju socialnega dialoga, zlasti na državni ravni, nam je skupaj uspelo marsikaj, mnogo dela pa je še pred nami, saj vemo, da za sindikate dela nikoli ne zmanjka.

Če smo ob letošnjem prvem maju ugotavljali, da ga ne moremo praznovati kot po navadi, ob druženju, kresovanjih in prvomajskih budnicah, lahko podobno ugotavljamo tudi za letošnje božične in novoletne praznike. Želimo vam, da jih preživite v miru s svojimi najbližjimi, da bomo naslednje leto več časa lahko preživeli skupaj, v živo!

Ostanite zdravi ter vesel božič in srečno novo leto 2021 vam želimo,

Ekipa KSS PERGAM