V podjetju DELO d.d. sklenjena nova podjetniška kolektivna pogodba

Vodstvo Sindikata Delo – PERGAM in vodstvo družbe Delo časopisno založniško podjetje d.o.o. sta včeraj podpisala novo podjetniško kolektivno pogodbo.

Podpis podjetniške kolektivne pogodbe v Delu

Z veseljem sporočamo, da sta vodstvo Sindikata Delo – PERGAM in vodstvo družbe Delo časopisno založniško podjetje d.o.o. po intenzivnih pogajanjih včeraj podpisala novo podjetniško kolektivno pogodbo v družbi. Kolektivna pogodba, s katero se zagotavlja visoko raven pravic zaposlenih v družbi, daje tudi temelj za nadaljnji kakovosten socialni dialog v družbi.

V KSS PERGAM ob tem poudarjamo tudi pomen sklenjene podjetniške kolektivne pogodbe družbe Delo za pogajanja za kolektivno pogodbo na ravni dejavnosti in za ponoven zagon socialnega dialoga na ravni dejavnosti.

Fotografije uporabljamo z dovoljenjem družbe Delo d.o.o. (Avtor: Blaž Samec)