V Terme Olimia s kar 30 % popustom

TERME OLIMIA članom Pergama ponuja savnanje in kopanje s 30 % popustom…

Ugodnosti v Termah Olimia

V teh časih, ko se vsakodnevni stres povečuje, je še toliko bolj pomembno, da znamo poskrbeti za hitro sproščanje. Dejstvo je, da so finančna sredstva sindikatov vse bolj omejena, in da je težko dobiti kakršne koli ugodnosti za članstvo. Zato so v Termah Olimia za vas pripravili posebno zimsko ponudbo kopalnih kart za kopanje in savnanje v Termah Olimia z do 30 % popusta. Kopalne karte veljajo vse dni v tednu, tudi med vikendi, prazniki in počitnicami – brez doplačil.

Vse vstopnice veljajo v wellness centru Termalija in tudi za kopanje v termalnem parku Aqualuna med poletno sezono. Koristite jih lahko do konca leta 2013, vsak dan v letu. Cena velja pri nakupu nad 50 kopalnih kart.

C E N I K

STORITEV:

• Celodnevna vstopnica odrasli; akcijska cena: 10,50 €  (20 % popusta PP*; 30 % popusta SNPP**)
  • Celodnevna vstopnica otroci; akcijska cena: 7,20 €  (15 % popusta PP*; 30 % popusta SNPP**)
  • 3-urna vstopnica odrasli; akcijska cena: 8,30 €  (15 % popusta PP*; 30 % popusta SNPP**)
  • 3-urna vstopnica otroci; akcijska cena: 6,00 €  (15 % popusta PP*; 30 % popusta SNPP**)
  • Celodnevna savna; akcijska cena: 14,70 €  (20 % popusta PP*; 30 % popusta SNPP**)
  • 3-urna savna; akcijska cena: 11,90 €  (15 % popusta PP*; 30 % popusta SNPP**)
  • Bazen + celodnevna savna; akcijska cena: 17,60 €  (20 % popusta PP*; 30 % popusta SNPP**)

* % popusta glede na redno ceno od ponedeljka do petka

** % popusta glede na ceno med vikendi, prazniki in počitnicami (vse šolske počitnice razen poletne)

Akcija velja do 15. 04. 2013.

Izkoristite ugodnost in prihranite! Za informacije in naročila lahko pokličete 03/829-78-95 ali 031/211-067 ali pišete na bostjan.misja@terme-olimia.com, kontaktna oseba: Boštjan Misja, dipl.org.turizma.

Prenesi: Savnanje in kopanje v Termah Olimia s 30% popustom.pdf

Prenesi: Sindikalni izleti v Obsotelje in Kozjansko.pdf